Over de school
In Utrecht verzorgen wij cursussen, van basis 1 tot zeer vergevorderd, in twee seizoenen. In juni geven we kortere themacursussen (de Zomercursussen) en we organiseren diverse workshops waaronder startersworkshops, TangoCoaching, dames- of herentechnieklessen etc.
Er is op regelmatige basis een salon (een tangodansavond) dit ofwel in onze eigen studio of op een mooie andere locatie zoals bijvoorbeeld vijf keer per jaar in de sfeervolle Geertekerk.
Naast ons werk in Utrecht zijn we ook elders in het land of in het buitenland te vinden. Dat kan zijn voor bijvoorbeeld workshops, optredens, voorstellingen en tangovakantieweken.
Over onze naam
Volgens ons Lunfardo* woordenboek betekent La Zapada “duidelijk gemarkeerde maat” en volgens de mensen op straat in Buenos Aires juist weer “het bijeenkomen van tango muzikanten om samen te improviseren” kortom jammen. Helemaal tango dus, want als je maat houdt kun je samen heerlijk improviseren!
*Lunfardo is een straattaal uit Buenos Aires